ARAS KARGO GÖNDERİ TAKİBİ

Kargo takibi ile teslimat zamanınızı planlayabileceğiniz gibi çalınma veya zarar görme risklerini de minimuma indirebilirsiniz. Teslimat aşamasındaki sorunları en aza indirmek için online kargo takip önemlidir. Zira hareket alindeki bir paketin hızla değişen bilgilerine erişmek erken teslimat için günü kurtarabilmektedir.

Her gün Aras Kargo ile taşınan kargosunun nerede olduğunu merak eden binlerce kişi kargotakibi.com internet sitemize girerek paketlerinin hangi aşamada olduğunu öğrenmekte, gerektiği zamanlarda Aras kargo şubelerini arayarak endişelerini gidermektedir.

Aras Kargo Takip

Sitemizden Aras Kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bunun için Aras Kargo şube yetkilisinin ya da online alışveriş sitesinin size göndermiş olduğu kargo takip numarasını yanınızda bulundurmalısınız.

Kargotakibi.com ana sayfasında veya bu sayfada en üstte bulunan kargo takip modülünde Aras Kargo takip imkanı mevcuttur. Bu modülde ilk kutucuktan Aras Kargo'yu seçin. Hemen yanındaki kutucuğa kargo takip kodunu girin. Kargo takip kodunu eksiksiz ve hatasız bir şekilde girmeniz çok önemli. Büyük küçük harflere ayrıca dikkat edin. Ardından sorgula butonuna tıkladığınızda kargonuzun hangi aşamada olduğu öğrenebilirsiniz.

Aras Kargo takip kodunuzla ilgili merak ettiklerinizi aşağıdaki butona tıkladığınızda açılacak olan sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Kargo takip numaranızla ilgili en dikkat etmeniz gereken husus: Kargo takip kodunu size verildiği haliyle, büyük ve küçük harflere dikkat ederek, tüm hanelerini eksiksiz bir şekilde kutucuğa yazmanızdır.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri

Kargo yetkilileri her gün binlerce müşteriye hizmet vermektedir. Kendilerine sıcak bir teşekkür etmek, aldığınız hizmetle ilgili önerilerinizi iletmek isterseniz alttaki yorum modülünü kullanabilirsiniz.

Kargo Takip Yorum Yaz

Aras Kargo Şubeleri

Aras Kargo müşterilerine en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için altyapısını ve teknolojilerini sürekli olarak güncelleyen ulusal kargo firmalarımızdan biridir. Türkiye'nin her ilçesine dağıtım yapmaktadır. Dolayısıyla hangi adrese kargo gönderecekseniz Aras Kargo şubesini arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kargo ücreti hesaplanırken kilometre hesabı ile birlikte paketinizin ebatı ve ağırlığı da hesaba katılmaktadır. Dolayısıyla Aras Kargo yetkilisi sizi şubeye çağırabilir. Size en yakın Aras Kargo şubesinin adres, telefon bilgisini öğrenmek, yol tarifi almak için de Aras Kargo Şubeleri sayfamızdan faydalanabilirsiniz. Yeni açılan veya kapanan Aras Kargo şubelerini iletişim sayfamızdan bize iletmeyi unutmayın.

Aras Kargo Şubeleri


Aras Kargo

444 25 52

Aras Çalışma Saatleri

Hafta içi 09:00 - 18:00

Cumartesi 09:30 - 15:00

Pazar Kapalı

Aras Kargo Takip Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.