Aras Kargo Takip - Kargo Takip - Kargo Takibi
 
 
 

Aras Kargo Takip

Aras Kargo Logo

Aras Kargo yurtiçinde tüm il ve ilçe merkezlerine hizmet vermektedir. 1.500'ü aşkın yerleşim birimine hizmet götüren Aras Kargo geniş dağıtım ağı ve Aras Güniçi, Aras Randevulu ve Aras Günaydın gibi farklı hizmet seçenekleri ile Türkiye'nin en büyük kargo firmalarından birisidir.

 

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri: 444 25 52

 

 

 

 

 


 

ARAS KARGO TAKİP

 

 

Kargo paketinizi kuryeye veya şubeye teslim ettiklerinde kargo takip numaranızı mutlaka sorun. Bu numara kargo paketinizin her hareketini takip edebilmeniz için sihirli bir değnek gibi. Kargo gönderildiği zaman elinize verdikleri makbuzda kargo takip kodunuzu görebilirsiniz. Eğer bir alışveriş sitesinden sipariş vermişseniz kargo takip kodunuzu ya SMS ile ya da e-posta ile size mutlaka gönderirler. Bu kodu öğrendikten sonra gerisi çok kolay. Yukarıdaki Aras kargo takip butonlarından hangisi durumunuza uygunsa ona tıklayın.

 

Açılan sayfada Aras kargo takip kodunuzu girin. Kargonuzun adım adım nerede, hangi aşamada olduğunu görebileceksiniz.

 

ARAS KARGO FİYATLAR VE TESLİMAT SÜRESİ

Aşağıdaki fiyat bir adet dosyayı Artvin’den Edirne’ye göndermek istediğinizde ödemeniz gereken tutardır.

Hizmet

Fiyat

Tahmini Teslim
Tarihi

STANDART

10.50 TL

48 saat

 

 

ARAS KARGO AYRICALIKLI HİZMETLER

Bununla birlikte Aras Kargo;

Kargonuzun ertesi sabah erkenden teslim edildiği (ARAS GÜNAYDIN)

Uçuşun müsait olduğu iller arası 24 saatte teslim edildiği (ARAS UÇAK)

İstediğiniz teslimat belgesini alıcıya imzalattıktan sonra size geri getirdikleri (ARAS GERİ DÖNÜŞLÜ)

Bulunduğunuz ilde kargonuzun aynı gün teslim edildiği (ARAS GÜNİÇİ)

Teslimat gününü sizin belirlediğiniz (ARAS RANDEVULU) hizmetleri de sunmaktadır.

 

Aşağıda bir fikir vermesi açısından Ankara-İstanbul arasında ARAS UÇAK hizmetinin karşılaştırmalı fiyatı verilmiştir.

Hizmet

Fiyat

Tahmini Teslim
Tarihi

STANDART

8.50 TL

Ertesi Gün

ARAS UÇAK

İller arası 24 saatte teslimatın yapıldığı

19,47 TL

Aynı Gün

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

En Yakın Kargo Şubesi
Posta Kodu Ara
KARGO TAKİBİ YASAL UYARI

KargoTakibi.com'da sunulan hizmetler kargo şirketlerinin İnternet sitelerinden alınan bilgiler ışığında sunulmaktadır. Kargo Takibi İnternet sitesi, sunulan bilgileri güncelleme sıklığını kendisi belirlemektedir. Kargo teslim süresi adresinizin şehir merkezine uzaklığına ve seçtiğiniz kargo hizmeti türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. KargoTakibi.com, sitede yer alan paket teslim süresinin kesinliğini garanti etmez. Aynı şekilde kargo fiyatları kargo şirketlerinin inisiyatifindedir. KargoTakibi.com kargo firmalarının fiyat politikalarına etki edemez. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak hangi kargo firması ile gönderi yapılacağına karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda kargo sahiplerinin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan KargoTakibi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Adresinize en yakın kargo şubesini öğrenmek için En Yakın Kargo Şubesi modülünden faydalanabilirsiniz. Bu sayfamızdan kargo firmasının adı üzerinden sorgulama yapabileceğiniz gibi illere göre adresinize en yakın kargo şubesi bilgisini sorgulayabilirsiniz.

KargoTakibi.com, Kargo Takip, En Yakın Kargo Şubesi, Kargo Ücretleri ve Posta Kodu Sorgulama Adresiniz.