EN YAKIN ARAS KARGO ŞUBESİ

En yakın Aras Kargo şubesi kargo takip süreçlerini rahatlatan ve hatta çoğu zaman hızlandıran bir bilgidir. Adresinize en yakın Aras Kargo şubesi aynı zamanda kargo göndermek istediğinizde yetkililere en kısa zamanda ulaşmak ve kargo ücretine esas olan bazı kritik bilgileri şubeden edinmeniz için de faydalıdır. En yakın Aras Kargo Şubesi’ne ulaşabileceğiniz birkaç kanal var.

Sitemizden size en yakın Aras Kargo şubesine ulaşabilirsiniz. Bunun için iki yöntem var:

Birinci yöntem en yakın kargo şubesi formunu kullanmak. Bu form aracılığı ile nokta atış olarak Aras Kargo şubesini getirebilirsiniz. Bu formu kullandığınızda karşınıza çıkan sonuç sayfasında Aras Kargo şubesinin çalışma saatleri, adresi, telefon numarası gibi bilgileri görüntüleyebilirsiniz. En yakın Kargo Şubesi sayfası tüm kargo firmalarına dair bilgiler barındırmaktadır. Bu formu kullanarak sorgulama yapmak istediğinizde kargo firması olarak Aras Kargo’yu seçmeyi unutmayın.

En yakın şube sayfasındaki sorgulama formunda il ve ilçe bilgileri zorunlu olup, mahalle veya köy bilgisi opsiyoneldir. Eğer ki mahalle/köy bilgisini boş geçerseniz o ilçedeki tüm Aras Kargo şubelerini görüntülersiniz.

En Yakın Aras Kargo Şubesi

En Yakın Aras Kargo Şubesi Sorgula

İkinci yöntem ise Aras Kargo şubelerini şehir şehir, ilçe ilçe listelemek ve listeden istediğiniz şubeyi seçmek. Bu yöntemde Aras Kargo’nun bulunduğu il ve ilçelerdeki tüm şubeleri görebilirsiniz. Bunların arasından istediğiniz şubeyi seçip, Aras Kargo şubesinin adres, telefon ve çalışma saatleri gibi bilgileri öğrenebilirsiniz.

Aras Kargo Şubeleri

Sitemizden yapabileceğiniz Aras Kargo şube sorgulamalarının yanı sıra Aras Kargo’nun resmi internet sayfasından da aradığınız şubeye ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan Aras Kargo şubeleri açık kaynaklardan belli zamanlarda derlendiği için bilgiler güncel olmayabilir. Bu gibi durumlarda karşılaştığınızda isterseniz Aras Kargo Şube detay sayfasındaki yorum formunu kullanarak bize talebinizi veya düzeltmenizi gönderin ya da iletişim sayfamızdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçin. Gerekli kontroller yapılarak şube detayları düzenlenecektir.

Aras Kargo Takip

En yakın Aras Kargo’yu aramanızın sebebi kargo takip yapmak ise bunu online Aras takip sayfamızdan da gerçekleştirebilirsiniz. Aras Kargo takip numaranızı biliyorsanız telefonla şubeye ulaşmakla uğraşmadan hızlıca kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Aras kargo takibi yapmak için ana sayfaya ya da Aras Kargo takip sayfamıza gidin. Aşağıdaki mor renkli buton sizi direkt olarak Aras kargo takip sayfasına yönlendirecektir.

Aras Kargo Takip

Üstte bulunan kargo takip modülünde ilk kutucuktan Aras Kargo’yu seçin.

İkinci kutucuğa kargo takip numaranızı girin.

Kargo takip numaranızı eksiksiz ve hatasız olarak girdiyseniz hemen yandaki sorgula butonuna tıklayın veya enter tuşuna basın. Aras Kargo sisteminde hareket eden paketinizin güncel hareketi ekrana gelecektir.

Bu sayfa Aras Kargo’nun resmi sayfası değildir. Aras Kargo ile ilgili en doğru ve güncel bilgi kaynağı firmanın resmi iletişim kanallarıdır. Kargotakibi.com’da yer alan bilgiler açık kaynaklardan derlendiği için Aras Kargo’nun anlık değişikliklerini içermeyebilir.

Popüler Aras Kargo Şubeleri

Aras Kargo'nun Türkiye genelinde 304 ilçede 840'tan fazla kargo şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerden bazıları bulundukları konum ve/veya sundukları hizmetin türüne bağlı olarak diğerlerinden daha fazla sorgulanabilmektedir. Sitemizde en fazla sorgulanan Aras Kargo şubelerini mobil kullanıcılar altta, masaüstü veya bilgisayar kullanıcıları ise yandaki tablodan detaylı olarak inceleyebilir.

Sitemizde an itibarıyla en fazla sorgulanan Aras Kargo şubeleri: Tekir, Yaka, Ataköy, Plastikçiler, Ceyhan ve Şair Eşref şubeleridir. Bu data site ziyaretçilerimizin yaptıkları arama sayısına göre sürekli olarak güncellenmektedir.


Aras Kargo Çağrı Merkezi

444 25 52

Aras Kargo Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ 09:00 - 18:00

CUMARTESİ 09:30 - 15:00

Aras Kargo çalışma saatleri aldığınız hizmetin türüne göre değişiklik gösterebilir. Aras Kargo Çalışma Saatleri sayfasından hizmete göre çalışma saatlerini görebilirsiniz.

PAZAR GÜNÜ KAPALI

Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.Aras Kargo Takip

ARAS KARGO

Aras Kargo, ulusal ve uluslararası özel kurye ve lojistik hizmetleri sunan bir şirkettir. 1994 yılında kurulan şirket, Türkiye'nin en önemli lojistik firmalarından biri haline geldi. Aras Kargo, ana ofisi İstanbul'da bulunan geniş bir dağıtım ağına sahiptir. Şirketin odak noktası, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre en hızlı ve etkin çözümleri sunmaktadır. Türkiye'deki tüm illerde, merkez ofisine bağlı şubeleri bulunmaktadır. Aras Kargo aynı zamanda Avrupa'ya da kapalı devre hava ve deniz taşıma hizmetlerini de sunar.

Kurumsal müşterilerinin taleplerini karşılamak için, Aras Kargo uzman ekibi ile entegre edilmiş sistemleri ve servis seçeneklerini sürekli olarak geliştirmektedir.

Aras Kargo tarafsız tarife sistemiyle farklı seviyelerde mükemmel servis sağlamayı amaçlamaktadır. Aras, her zaman teslimatların zamanında teslim edilmesi için hassas davranan şirketlerden biridir. Türkiye genelindeki Aras Kargo şubeleri müşterilerin her türlü ihtiyaçlarına cevap vermek üzere profesyonel ekibiyle çalışmalarını sürdürmektedir.