Mng Kargo Acıpayam Şubesi

Adres

Aşağı Mahalle Atatürk Bulvarı Sarı Ahmetler Sokak No: 2 Acıpayam Denizli

Telefon

0 258 518 2116

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Acıpayam Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Acıpayam Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Acıpayam Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Başlangıç konumu seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Acıpayam şubesinin adresine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız arabayla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Mng Kargo'nun bu şubesine yol tarifini sormak için Google Maps teknolojisini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Acıpayam Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bunlar yazılımsal olarak programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine ulaşım önerileri ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Acıpayam Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Acıpayam Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Acıpayam Şubeleri

Acıpayam ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Acıpayam ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramadan önce sitemizden de kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik internetten kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Açılan sayfada kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağ taraftaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunun ardından alttaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Size verilen takip kodu doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodları firmanın sisteminde bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Acıpayam Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.