Mng Kargo Acıpayam Şubesi

Adres

Aşağı Mahalle Atatürk Bulvarı Sarı Ahmetler Sokak No: 2 Acıpayam Denizli

Telefon

0 258 518 2116

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Acıpayam Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Acıpayam Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Acıpayam Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Başlangıç konumu seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Acıpayam şubesinin adresine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız arabayla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Mng Kargo'nun bu şubesine yol tarifini sormak için Google Maps teknolojisini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Acıpayam Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bunlar yazılımsal olarak programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine ulaşım önerileri ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Acıpayam Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Acıpayam Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Acıpayam Şubeleri

Acıpayam ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Acıpayam ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bir sonraki adım olarak sağındaki veya altındaki büyütece dokunun. Takip numarası hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Acıpayam Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.