Mng Kargo Adıyaman Şubesi

Adres

Mehmet Akif Mahallesi Sakarya Caddesi No: 4/B Merkez Adıyaman

Telefon

0 416 214 6915

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Adıyaman Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Adıyaman Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Adıyaman Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Adıyaman şubesine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye ulaşım için Google Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullanmaktayız.

Güzergah önerileri tamamen belirli faktörlere bağlı olarak değişmektedir:

  • Yol tarifini etkileyebilen konular
  • Yola çıkış noktanız
  • Trafik yoğunluğu
  • Kapanan yollar
  • Yol çalışmaları
  • Acil durumlar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Adıyaman Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifi Google Haritalar tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Adıyaman Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Adıyaman Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa direkt olarak Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bunu da yaptıktan sonra altındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numaranız doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında uzun süre saklanır kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Adıyaman Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.