Mng Kargo Ağaçlıyol Şubesi

Adres

Kazım Dirik Mahallesi 2. Sanayi Sitesi 301. Sokak No: 39/A Bornova İzmir

Telefon

0 232 461 3348

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ağaçlıyol Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ağaçlıyol Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ağaçlıyol Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada başlangıç adresinizi seçin. Haritayı da kullanabilirsiniz.

Harita ekranında ilk konumu girmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Ağaçlıyol şubesine uzak bir konumda yer alıyorsanız farklı vasıtalarla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Yukarıda detayları verilen Ağaçlıyol şubesine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google Haritalar altyapısının güzelliklerini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ağaçlıyol Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifi önerileri bir yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleriyle birlikte güzergahların trafik durumları da gözetilerek ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Ağaçlıyol Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Ağaçlıyol Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Bornova Şubeleri

Bornova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bornova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Açılan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağ taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Sonuca ulaşmak için sağında bulunan büyüteci işaretleyin. Kargo takip bilgileriniz doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiyseniz problem yok çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları şirketin veri tabanında uzun süre saklanır kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Ağaçlıyol Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.