Mng Kargo Ağaçlıyol Şubesi

Adres

Kazım Dirik Mahallesi 2. Sanayi Sitesi 301. Sokak No: 39/A Bornova İzmir

Telefon

0 232 461 3348

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ağaçlıyol Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ağaçlıyol Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ağaçlıyol Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada başlangıç adresinizi seçin. Haritayı da kullanabilirsiniz.

Harita ekranında ilk konumu girmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Ağaçlıyol şubesine uzak bir konumda yer alıyorsanız farklı vasıtalarla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Yukarıda detayları verilen Ağaçlıyol şubesine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google Haritalar altyapısının güzelliklerini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ağaçlıyol Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifi önerileri bir yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleriyle birlikte güzergahların trafik durumları da gözetilerek ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Ağaçlıyol Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Ağaçlıyol Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Bornova Şubeleri

Bornova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bornova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz. Genellikle kargo takibini online yapmak zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Sonuca ulaşmak için hemen sağında yer alan sorgula butonuna tıklayın. Takip numaranız doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Ağaçlıyol Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.