Mng Kargo Akdamar Şubesi

Adres

Süphan Mahallesi İpek Yolu Üzeri DSİ 17. Bölge Karşısı Aleyna İş Merkezi No: 1 Merkez Van

Telefon

0 432 217 0708

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Akdamar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Akdamar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Akdamar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Akdamar şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa arabayla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.
Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Akdamar şubesine yol tarifi almak üzere Google tarafından sunulan Haritalar uygulamasının imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Akdamar Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri trafik durumuna da bakılarak Google Maps üstünde detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Akdamar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Akdamar Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesinden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online kargo takibi hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin anasayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen yanındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Son adım olarak sağ taraftaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip numarası doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Telaşa lüzum yok paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna erişeceksiniz.


Mng Kargo Akdamar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.