Mng Kargo Akdamar Şubesi

Adres

Süphan Mahallesi İpek Yolu Üzeri DSİ 17. Bölge Karşısı Aleyna İş Merkezi No: 1 Merkez Van

Telefon

0 432 217 0708

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Akdamar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Akdamar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Akdamar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Akdamar şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa arabayla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.
Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Akdamar şubesine yol tarifi almak üzere Google tarafından sunulan Haritalar uygulamasının imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Akdamar Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri trafik durumuna da bakılarak Google Maps üstünde detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Akdamar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Akdamar Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca internetten kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Sonucu görmek için alttaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip kodunuz hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Bu durumlarda endişelenmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numarasını kaybettiyseniz telaşa gerek yok, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında bununla ilgili her türlü detay var. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Akdamar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.