Mng Kargo Akpınar Şubesi

Adres

Halfettin Mahallesi Eski Şire Pazarı 2. Sokak No: 17 Merkez Malatya

Telefon

0 422 326 2363

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Akpınar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Akpınar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Akpınar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girdikten sonra klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Akpınar Şubesi'nin konumuna yürüme mesafesinde değilseniz arabayla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Akpınar şubesine yol tarifi sormak için Google Maps altyapısının güzelliklerini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Akpınar Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu yol tarifleri Google'ın Haritalar uygulaması tarafından hesaplanmaktadır. Yol tarifi bilgileriniz harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Akpınar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Akpınar Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube yetkililerini aramadan önce sitemizden de kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün. Üstelik internet sitesinden kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takip kolayca yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alttaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Bunun ardından hemen sağında yer alan büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini bilmek lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili her türlü detay var. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde uzun süre saklanır kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Akpınar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.