Mng Kargo Aksu Şubesi

Adres

Menderes Mahallesi Trabzon Caddesi Yağmur Apartmanı No: 91/A Merkez Kahramanmaraş

Telefon

0 344 232 1087

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Aksu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Aksu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Aksu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Aksu şubesinin adresine yakında değilseniz toplu taşıma imkanlarıyla gidebilirsiniz.

Mng Kargo Aksu şubesine yol tarifi almak için Google Haritalar uygulamasının altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Aksu Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifi Google Haritalar marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği trafik açısından en uygunu seçilerek haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Aksu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Aksu Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağında yer alan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son olarak hemen sağında bulunan büyütece dokunun. Takip numarası hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip numarasını bilmiyorsanız sorun değil kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Aksu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.