Mng Kargo Alibeyköy Şubesi

Adres

Esentepe Mahallesi Gaziosmanpaşa Caddesi No: 19 Alibeyköy Eyüp İstanbul

Telefon

0 212 625 2829

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Alibeyköy Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Alibeyköy Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Alibeyköy Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin. Haritadan tıklayarak da yapmanız mümkün.

Harita ekranında ilk konumu girmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mng Kargo'nun Alibeyköy Şubesi'ne uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla veya toplu taşıma ile erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Alibeyköy ve diğer Mng Kargo şubelerine rota çizdirmek için Google Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullandık. Alibeyköy Şubesi ve tüm şubelere verilen tarifler aslında altta yer verilen parametrelere bağlı olarak değişmektedir:

Trafik yoğunluğu, başlangıç noktası, güzergahı etkileyebilen acil durumlar ve afetler, mesafe ve yol çalışmaları.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Alibeyköy Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Yol tarifleri Google'ın Haritalar uygulaması tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım yöntemleri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Alibeyköy Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Alibeyköy Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Eyüp Şubeleri

Eyüp ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Eyüp ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade sitemiz üzerinden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Son olarak sağındaki veya altındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip numarası doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunu unuttuysanız hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında kayıtlıdır ve kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Alibeyköy Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.