Mng Kargo Aşıklar Şubesi

Adres

Kemal Öz Mahallesi Atatürk Blv. Öztutan Apt. No: 57/C Merkez Uşak

Telefon

0 276 224 2009

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Aşıklar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Aşıklar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Aşıklar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Aşıklar Şubesi'nin konumuna yürüyebilecek halde değilseniz kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Aşıklar Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps altyapısının güzelliklerini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Aşıklar Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu tavsiyeler Google Haritalar marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Aşıklar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Aşıklar Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube ile irtibata geçmeden önce sitemizden de kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün. Çoğu zaman online olarak kargo takibi hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağ taraftaki kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Akabinde sağ taraftaki büyütece dokunun. Kargo takip bilgileriniz hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip numaranızı unuttuysanız sorun değil kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında uzun süre saklanır kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Aşıklar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.