Mng Kargo Aşıklar Şubesi

Adres

Kemal Öz Mahallesi Atatürk Blv. Öztutan Apt. No: 57/C Merkez Uşak

Telefon

0 276 224 2009

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Aşıklar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Aşıklar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Aşıklar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Aşıklar Şubesi'nin konumuna yürüyebilecek halde değilseniz kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Aşıklar Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps altyapısının güzelliklerini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Aşıklar Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu tavsiyeler Google Haritalar marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Aşıklar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Aşıklar Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibine dair tüm işlerinizi yürütebilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takibi hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Anasayfadan kargo takip ve diğer işlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Sonucu görmek için alt kısımda Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip kodu doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunu kaybettiyseniz telaşa gerek yok, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Aşıklar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.