Mng Kargo Atasanayi Şubesi

Adres

A.O.S.B. Küçük Parseller Sosyal Tesisleri 10027. Sokak No: 14 Çiğli İzmir

Telefon

0 232 376 7197

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Atasanayi Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Atasanayi Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Atasanayi Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında başlangıç adresinizi seçin. Haritayı da kullanabilirsiniz.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo'nun Atasanayi Şubesi'ne yürüme mesafesinde yer almıyorsanız alternatif vesaitle erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz.

Mng Kargo Atasanayi şubesinin adresine yol tarifini veya adresi teyit etmek için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Atasanayi Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bunlar Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Atasanayi Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Atasanayi Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Çiğli Şubeleri

Çiğli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çiğli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip işlemleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Sonuca ulaşmak için sağındaki veya altındaki sorgula butonuna tıklayın. Takip numaranız hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Telaşa lüzum yok paketiniz işlendikten birkaç saat sonra tekrar bakın.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında saklanır kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Atasanayi Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.