Mng Kargo Ayazağa Şubesi

Adres

Ayazağa Mahallesi Dereboyu Caddesi No: 11/A Ayazağa Şişli İstanbul

Telefon

0 212 289 7527

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ayazağa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ayazağa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ayazağa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında yola çıkış noktasını seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo Ayazağa Şubesi'nin bulunduğu adrese uzak bir konumdaysanız farklı taşıtlarla varabilirsiniz. Mng Kargo'nun detayları yukarıda belirtilen Ayazağa şubesine yol tarifialmak için Google tarafından sunulan Haritalar yazılımını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ayazağa Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu öneriler Google Maps uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Ayazağa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Ayazağa Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmaksızın "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takibi oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün.

Sayfanın en üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağındaki veya altındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Son olarak alttaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Size verilen takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Acele etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde kayıtlıdır kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Ayazağa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.