Mng Kargo Ayazağa Şubesi

Adres

Ayazağa Mahallesi Dereboyu Caddesi No: 11/A Ayazağa Şişli İstanbul

Telefon

0 212 289 7527

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ayazağa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ayazağa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ayazağa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında yola çıkış noktasını seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo Ayazağa Şubesi'nin bulunduğu adrese uzak bir konumdaysanız farklı taşıtlarla varabilirsiniz. Mng Kargo'nun detayları yukarıda belirtilen Ayazağa şubesine yol tarifialmak için Google tarafından sunulan Haritalar yazılımını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ayazağa Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu öneriler Google Maps uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Ayazağa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Ayazağa Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online olarak kargo takibi daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alttaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son olarak da hemen sağında bulunan büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan birkaç saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip numaranızı bilmiyorsanız sorun değil çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde saklanmıştır ve sorgulanabilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Ayazağa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.