Mng Kargo Ayazma Şubesi

Adres

Yahya Kemal Mahallesi Mithat Paşa Caddesi No: 1/1 Kağıthane İstanbul

Telefon

0 212 321 2213

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ayazma Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ayazma Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ayazma Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Ayazma şubesine uzak bir konumdaysanız farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yukarıda detayları verilen Ayazma şubesine güzergah sormak için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullandık. Yol tarifi genel olarak aşağıdaki değişkenlere ve parametrelere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Güzergahın yoğunluğu, mesafesi ve yol çalışmaları.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ayazma Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu öneriler yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Ayazma Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Ayazma Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Kağıthane Şubeleri

Kağıthane ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kağıthane ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesini aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip sürdürebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bir sonraki adım olarak hemen sağında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip bilgileriniz doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini bilmek lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bu konularla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Ayazma Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.