Mng Kargo Balgat Şubesi

Adres

Nasuh Akar Mahallesi Süleyman Hacı Abdullahoğlu Caddesi No: 40/A Balgat Çankaya Ankara

Telefon

0 312 284 2558

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Balgat Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Balgat Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Balgat Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Balgat şubesinin adresine yaya gidebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya toplu taşıma ile giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz.
Balgat ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine güzergah çizdirmek için yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Balgat Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu öneriler Google yazılımı tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Şubeye giden yol tarifi ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Balgat Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Balgat Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdan kargo takibi sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Anasayfadan kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Bunu yaptıktan sonra altında bulunan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiyseniz problem yok çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde saklanır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Balgat Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.