Mng Kargo Balıklıgöl Şubesi

Adres

Şehit Nusret Caddesi Müze Karşısı No: 19 Merkez Şanlıurfa

Telefon

0 414 313 5548

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Balıklıgöl Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Balıklıgöl Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Balıklıgöl Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde başlangıç konumunu girin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo'nun Balıklıgöl Şubesi'ne yakında değilseniz kendi aracınızla veya toplu taşıma ile erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Detayları sayfanın başında belirtilen Balıklıgöl şubesine güzergah sormak için Google Haritalar sitesini istifadenize sunduk. Güzergahlar ve ulaşım araçlarının seçimi tamamen altta yer alan hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  1. Başlangıç noktası
  2. Trafik yoğunluğu
  3. Kapalı yollar
  4. Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Balıklıgöl Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi güzergahların trafiği ile birlikte harita üzerinde işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Balıklıgöl Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Balıklıgöl Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Bunu yaptıktan sonra alt kısımda sorgula butonuna tıklayın. Takip numaranız doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numaranızı bilmiyorsanız sorun değil yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Balıklıgöl Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.