Mng Kargo Balipaşa Şubesi

Adres

Hoca Üveyz Mahallesi Balipaşa Caddesi No: 99 Fatih İstanbul

Telefon

0 212 523 6465

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Balipaşa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Balipaşa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Balipaşa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Balipaşa Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyebilecek halde değilseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla erişim sağlayabilirsiniz. Balipaşa Şubesi de dahil olmak üzere tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Maps uygulamasının imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Balipaşa Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bunlar Google tarafından algoritma marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleri, tahmini varış süresi ve farklı ulaşım önerileri trafik de hesaba katılarak ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Balipaşa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Balipaşa Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Fatih Şubeleri

Fatih ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Fatih ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kargo takibini online yapmak daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağındaki veya altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bir sonraki adım olarak alttaki sorgula butonuna tıklayın. Takip numaranız hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız hiç sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfasında bununla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde saklanır ve kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Balipaşa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.