Mng Kargo Balipaşa Şubesi

Adres

Hoca Üveyz Mahallesi Balipaşa Caddesi No: 99 Fatih İstanbul

Telefon

0 212 523 6465

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Balipaşa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Balipaşa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Balipaşa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Balipaşa Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyebilecek halde değilseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla erişim sağlayabilirsiniz. Balipaşa Şubesi de dahil olmak üzere tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Maps uygulamasının imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Balipaşa Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bunlar Google tarafından algoritma marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleri, tahmini varış süresi ve farklı ulaşım önerileri trafik de hesaba katılarak ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Balipaşa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Balipaşa Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Fatih Şubeleri

Fatih ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Fatih ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce sitemizden de kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Bunun akabinde sağında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Takip numaranız hatasız bir şekilde girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde saklanır ve kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Balipaşa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.