Mng Kargo Başaran Şubesi

Adres

Veysel Karani Mahallesi İnönü Caddesi No: 326 Osmangazi Bursa

Telefon

0 224 215 0572

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Başaran Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Başaran Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Başaran Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Başaran şubesinin bulunduğu adrese uzaktaysanız toplu taşıma imkanlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye yol tarifini veya adresi teyit etmek için Google tarafından sunulan Haritalar altyapısının güzelliklerini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Başaran Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Güzergah önerileri ve rotalar bir yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri ayrı ayrı yol trafik bilgileri ile birlikte Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Başaran Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Başaran Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Osmangazi Şubeleri

Osmangazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Osmangazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi yürütebilirsiniz. Genellikle online kargo takip süreçleri zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen yanındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Sonucu görmek için hemen sağındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip numaranız hatasızsa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız problem yok yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde uzun süre saklanır kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Başaran Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.