Mng Kargo Bayburt Şubesi

Adres

Tuzcuzade Mahallesi Danişmendliler Caddesi Barın Apt. No: 7 Merkez Bayburt

Telefon

0 458 211 5301

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bayburt Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bayburt Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bayburt Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında başlangıç konumunu girin.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo Bayburt şubesine yaya gidebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye yol ve ulaşım durumunu sormak için Google tarafından geliştirilen Maps sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız. Google tarafından önerilen yol tarifleri genel olarak altta yer verilen parametrelere bağlı olarak değişmektedir:

  • Konumunuz
  • Mesafeniz
  • Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bayburt Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu öneriler Google yazılımı tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Şubeye giden alternatif yol tarifleriniz trafik de hesaba katılarak ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Bayburt Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Bayburt Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz. Genellikle internetten kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunun akabinde sağ taraftaki sorgula butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu hatasızsa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat içinde yeniden deneyin.

Takip numaranızı bilmiyorsanız telaşa gerek yok, çaresi var. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Bayburt Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.