Mng Kargo Bayburt Şubesi

Adres

Tuzcuzade Mahallesi Danişmendliler Caddesi Barın Apt. No: 7 Merkez Bayburt

Telefon

0 458 211 5301

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bayburt Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bayburt Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bayburt Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında başlangıç konumunu girin.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo Bayburt şubesine yaya gidebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye yol ve ulaşım durumunu sormak için Google tarafından geliştirilen Maps sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız. Google tarafından önerilen yol tarifleri genel olarak altta yer verilen parametrelere bağlı olarak değişmektedir:

  • Konumunuz
  • Mesafeniz
  • Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bayburt Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu öneriler Google yazılımı tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Şubeye giden alternatif yol tarifleriniz trafik de hesaba katılarak ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Bayburt Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Bayburt Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi yürütebilirsiniz. Üstelik internetten ya da uygulamadan kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bunu yaptıktan sonra sağındaki veya altındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz hiç sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde saklanır kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Bayburt Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.