Mng Kargo Beşiktaş Şubesi

Adres

Cihannuma Mahallesi Barbaros Bulvarı No: 85/A Beşiktaş İstanbul

Telefon

0 212 327 9766

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Beşiktaş Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Beşiktaş Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Beşiktaş Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Beşiktaş şubesinin konumuna yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Beşiktaş şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Maps sitesini ve uygulamasını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Beşiktaş Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu tarifler bir yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım yöntemleri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Beşiktaş Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Kapanan yollar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Beşiktaş Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Beşiktaş Şubeleri

Beşiktaş ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün. Genellikle online olarak kargo takibi zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini yürütebilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alttaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bunu yaptıktan sonra sağında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Takip numaranız doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip numarasını kaybettiyseniz problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Beşiktaş Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.