Mng Kargo Beşiktaş Şubesi

Adres

Cihannuma Mahallesi Barbaros Bulvarı No: 85/A Beşiktaş İstanbul

Telefon

0 212 327 9766

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Beşiktaş Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Beşiktaş Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Beşiktaş Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Beşiktaş şubesinin konumuna yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Beşiktaş şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Maps sitesini ve uygulamasını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Beşiktaş Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu tarifler bir yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım yöntemleri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Beşiktaş Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Kapanan yollar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Beşiktaş Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Beşiktaş Şubeleri

Beşiktaş ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip kolayca yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takibi çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Anasayfadan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Açılan sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alt taraftaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunun ardından hemen sağında bulunan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Size verilen takip kodu doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde tekrar bakın.

Kargo takip kodunu kaybettiyseniz problem yok çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında saklanır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Beşiktaş Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.