Mng Kargo Birecik Şubesi

Adres

Meydan Mahallesi 10 Temmuz Caddesi Emine Hatun Camii Karşısı No: 127/A Birecik Şanlıurfa

Telefon

0 414 652 4450

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Birecik Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Birecik Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Birecik Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Mng Kargo Birecik şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Birecik şubeye rota ve yol tarifi için Google Haritalar yazılımını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Birecik Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google Haritalar tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine farklı ulaşım önerileri ile kaç dakikada ve nasıl gidileceği trafik yoğunluğu da hesaba katılarak alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Birecik Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Birecik Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Birecik Şubeleri

Birecik ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Birecik ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın ana sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün. Ayrıca internetten kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alt kısımda kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Bunu da yaptıktan sonra sağ taraftaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunu unuttuysanız telaşa gerek yok, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde saklanır ve sorgulanabilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Birecik Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.