Mng Kargo Bolvadin Şubesi

Adres

Şazi Mahallesi Santral Caddesi No: 9 Bolvadin Afyonkarahisar

Telefon

0 272 612 9212

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bolvadin Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bolvadin Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bolvadin Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo Bolvadin Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa alternatif vesaitle giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Mng Kargo Bolvadin şubesinin adresine adres bilgilerini teyit etmek üzere Google'ın uygulamalarından biri olan Maps sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bolvadin Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Yol tarifi Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine gidebilmeniz için yaya, araba, bisiklet veya toplu taşıma gibi tüm alternatifler ve ulaşım yöntemleri harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Bolvadin Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Bolvadin Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Bolvadin Şubeleri

Bolvadin ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bolvadin ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesinden önce sitemizden de kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takibi kolayca yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girin. Bunu yaptıktan sonra hemen sağında yer alan büyüteç ikonuna dokunun. Takip numarası doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken bazen gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra yeniden deneyin.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır ve kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Bolvadin Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.