Mng Kargo Çağlayan Şubesi

Adres

Çağlayan Mahallesi Park Caddesi No: 39 Kağıthane İstanbul

Telefon

0 212 343 6048

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çağlayan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çağlayan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çağlayan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Başlangıç konumu seçtikten sonra telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Çağlayan şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa alternatif vesaitle ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Çağlayan şubesine rota çizdirmek için Google Maps teknolojisinin olanaklarını kullanmaktayız. Mng Kargo Çağlayan Şubesi'ne gitmek için önerilen yol tarifleri ve alternatif ulaşım yöntemleri genellikle alttaki parametrelere bağlıdır:

Güzergahın yoğunluğu, mesafesi ve yol çalışmaları.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çağlayan Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifleri bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden güzergahlar tahmini varış süreleriyle birlikte ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Çağlayan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Çağlayan Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Kağıthane Şubeleri

Kağıthane ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kağıthane ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle online kargo takibi çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Son adım olarak sağ taraftaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip bilgileriniz doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Telaşlanmayın, paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız problem yok çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Çağlayan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.