Mng Kargo Çağlayan Şubesi

Adres

Çağlayan Mahallesi Park Caddesi No: 39 Kağıthane İstanbul

Telefon

0 212 343 6048

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çağlayan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çağlayan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çağlayan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Başlangıç konumu seçtikten sonra telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Çağlayan şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa alternatif vesaitle ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Çağlayan şubesine rota çizdirmek için Google Maps teknolojisinin olanaklarını kullanmaktayız. Mng Kargo Çağlayan Şubesi'ne gitmek için önerilen yol tarifleri ve alternatif ulaşım yöntemleri genellikle alttaki parametrelere bağlıdır:

Güzergahın yoğunluğu, mesafesi ve yol çalışmaları.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çağlayan Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifleri bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden güzergahlar tahmini varış süreleriyle birlikte ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Çağlayan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Çağlayan Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Kağıthane Şubeleri

Kağıthane ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kağıthane ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün. Çoğu zaman internet sitesinden kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alt kısımda takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Daha sonra alt kısımda Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız problem değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında aynen durur ve sorgulanabilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Çağlayan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.