Mng Kargo Çalı Şubesi

Adres

Çalık Halil Mahallesi Ömer Gültekin Caddesi No: A1/B1 Çalı Nilüfer Bursa

Telefon

0 224 482 2746

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çalı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çalı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çalı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Mng Kargo'nun Çalı Şubesi'ne yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa kendi aracınızla veya toplu taşıma ile erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Mng Kargo Çalı şubesine yol ve ulaşım durumunu sormak için Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çalı Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu yol tarifi önerileri yazılımsal olarak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine gidebilmeniz için yaya, araba, bisiklet veya toplu taşıma gibi tüm alternatifler ve ulaşım önerileri ekranda belirecektir.

Mng Kargo Çalı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Çalı Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Nilüfer Şubeleri

Nilüfer ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Nilüfer ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün. Üstelik online kargo takip işlemleri sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Anasayfadan kargo takibine dair tüm işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alt kısımda "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son olarak da sağında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Telaşlanmayın, kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde yeniden deneyin.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgiler verdik. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Çalı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.