Mng Kargo Deliçay Şubesi

Adres

Özgürlük Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı 133. Caddesi No: 144 Akdeniz Mersin

Telefon

0 324 234 9468

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Deliçay Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Deliçay Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Deliçay Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Mng Kargo Deliçay şubesine yakında değilseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.
Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Deliçay şubesine yol ve ulaşım durumunu sormak için Google Maps sitesini ve uygulamasını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Deliçay Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifleri Google tarafından yazılım marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım yöntemleri güzergahların trafik durumları da gözetilerek haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Deliçay Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Deliçay Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Akdeniz Şubeleri

Akdeniz ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Akdeniz ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takip süreçleri daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alt taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bir sonraki adım olarak hemen sağındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodu doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde yeniden deneyin.

Kargo takip kodunu unuttuysanız problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodları şirketin veri tabanında uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Deliçay Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.