Mng Kargo Doğubeyazıt Şubesi

Adres

Çifte Pınar Mahallesi Belediye Caddesi No: 62 Doğubeyazıt Ağrı

Telefon

0 472 312 2433

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Doğubeyazıt Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Doğubeyazıt Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Doğubeyazıt Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Doğubeyazıt şubesine uzaktaysanız alternatif ulaşım imkanlarıyla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Doğubeyazıt şubesine yol tarifi için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisinin olanaklarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Doğubeyazıt Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bunlar bir yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım önerileri ve tahmini süre trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde harita üstünde vurgulanmış bir şekilde görüntülenecektir.

Mng Kargo Doğubeyazıt Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Doğubeyazıt Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Doğubayazıt Şubeleri

Doğubayazıt ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Doğubayazıt ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube ile irtibata geçmeden önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takip yapmak zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağ taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Son bir şey daha kaldı hemen sağında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Doğubeyazıt Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.