Mng Kargo Doğubeyazıt Şubesi

Adres

Çifte Pınar Mahallesi Belediye Caddesi No: 62 Doğubeyazıt Ağrı

Telefon

0 472 312 2433

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Doğubeyazıt Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Doğubeyazıt Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Doğubeyazıt Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Doğubeyazıt şubesine uzaktaysanız alternatif ulaşım imkanlarıyla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Doğubeyazıt şubesine yol tarifi için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisinin olanaklarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Doğubeyazıt Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bunlar bir yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım önerileri ve tahmini süre trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde harita üstünde vurgulanmış bir şekilde görüntülenecektir.

Mng Kargo Doğubeyazıt Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Doğubeyazıt Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Doğubayazıt Şubeleri

Doğubayazıt ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Doğubayazıt ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip yapabilirsiniz. Üstelik online olarak kargo takibi daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip yapmanız mümkün.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Daha sonra hemen sağında bulunan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Size verilen takip kodu hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiyseniz o da sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Doğubeyazıt Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.