Mng Kargo Edremit Şubesi

Adres

Camivasat Mahallesi Ulugaraj Caddesi No: 19 Edremit Balıkesir

Telefon

0 266 374 2521

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Edremit Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Edremit Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Edremit Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo Edremit şubesinin bulunduğu adrese yürüme mesafesinde değilseniz aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Maps uygulamasının imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Edremit Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu rotalar Google tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve trafik bilgileri ekranda görünecektir.

Mng Kargo Edremit Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Edremit Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Edremit Şubeleri

Edremit ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Edremit ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesini aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takip yapabilirsiniz. Çoğu zaman internetten kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Sayfanın en üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen yanındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunun ardından alttaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip kodunuz hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Telaşa lüzum yok paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar bakın.

Kargo takip kodunu bilmiyorsanız sorun değil çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Edremit Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.