Mng Kargo Efeler Şubesi

Adres

Güzelhisar Mahallesi Kıbrıs Caddesi No: 62 Merkez Aydın

Telefon

0 256 212 9111

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Efeler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Efeler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Efeler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo'nun Efeler şubesine yakında değilseniz farklı vasıtalarla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Efeler Şubesi de dahil olmak üzere tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifi için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Efeler Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bunlar Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım yöntemleri ve tahmini süre güzergahların trafiği ile birlikte ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Efeler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gecikmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Efeler Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube ile irtibata geçmeden önce sitemizden de kargo takibi yapmanız mümkün. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunun akabinde altındaki büyüteci işaretleyin. Takip numaranız doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunu kaybettiyseniz sorun değil bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde saklanmıştır ve sorgulanabilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Efeler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.