Mng Kargo Erciyes Şubesi

Adres

Serçeönü Mahallesi Yıldırım Caddesi Gerçel Apartmanı No: 9/A Kocasinan Kayseri

Telefon

0 352 231 7294

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Erciyes Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Erciyes Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Erciyes Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo Erciyes şubesinin bulunduğu adrese yakın değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye Google tarafından geliştirilen Maps uygulamasının imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi çoğunlukla alttaki durumlara bağlı olarak değişmektedir:

  • Yol tarifini etkileyebilen konular
  • Yola çıkış noktanız
  • Trafik yoğunluğu
  • Kapanan yollar
  • Yol çalışmaları
  • Acil durumlar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Erciyes Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve trafik bilgileri ekranda görünecektir.

Mng Kargo Erciyes Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Erciyes Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Kocasinan Şubeleri

Kocasinan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kocasinan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesinden önce sitemizden de kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün. Genellikle online olarak kargo takip yapmak zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Anasayfadan kargo takip işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alt taraftaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Akabinde sağında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip bilgileriniz hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunu unuttuysanız o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında bu konularla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında saklanmıştır ve sorgulanabilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Erciyes Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.