Mng Kargo Erciyes Şubesi

Adres

Serçeönü Mahallesi Yıldırım Caddesi Gerçel Apartmanı No: 9/A Kocasinan Kayseri

Telefon

0 352 231 7294

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Erciyes Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Erciyes Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Erciyes Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo Erciyes şubesinin bulunduğu adrese yakın değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye Google tarafından geliştirilen Maps uygulamasının imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi çoğunlukla alttaki durumlara bağlı olarak değişmektedir:

  • Yol tarifini etkileyebilen konular
  • Yola çıkış noktanız
  • Trafik yoğunluğu
  • Kapanan yollar
  • Yol çalışmaları
  • Acil durumlar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Erciyes Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve trafik bilgileri ekranda görünecektir.

Mng Kargo Erciyes Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Erciyes Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Kocasinan Şubeleri

Kocasinan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kocasinan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takibi daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodu yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alt taraftaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Sonuca ulaşmak için altındaki büyüteci işaretleyin. Size verilen takip kodu hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bununla ilgili bilgi mevcuttur. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Erciyes Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.