Mng Kargo Fedex Ankara Şubesi

Adres

Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi No: 57-1/10 Cinnah Çankaya Ankara

Telefon

0 312 441 3451

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Fedex Ankara Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Fedex Ankara Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Fedex Ankara Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Başlangıç noktası seçimini müeakip akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Fedex Ankara şubesine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız farklı taşıtlarla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres ve telefon bilgileri verilen Fedex Ankara şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Haritalar yazılımını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Fedex Ankara Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım önerileri ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Fedex Ankara Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Fedex Ankara Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip sürdürebilirsiniz. Genellikle online kargo takip süreçleri daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlerinizi yürütebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen yanındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Sonuca ulaşmak için sağ taraftaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numaranız doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız problem değil, çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında bulunmaktadır kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Fedex Ankara Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.