Mng Kargo Fedex Ankara Şubesi

Adres

Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi No: 57-1/10 Cinnah Çankaya Ankara

Telefon

0 312 441 3451

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Fedex Ankara Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Fedex Ankara Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Fedex Ankara Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Başlangıç noktası seçimini müeakip akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Fedex Ankara şubesine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız farklı taşıtlarla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres ve telefon bilgileri verilen Fedex Ankara şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Haritalar yazılımını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Fedex Ankara Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım önerileri ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Fedex Ankara Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Fedex Ankara Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube ile irtibata geçmeden önce sitemiz üzerinden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip süreçleri sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip yapmanız imkan dahilinde.

Açılan sayfada kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Daha sonra sağındaki veya altındaki büyüteç ikonuna dokunun. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Fedex Ankara Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.