Mng Kargo Fedex Konya Şubesi

Adres

Musalla Bağları Mahallesi Elmalı Caddesi No: 20 Selçuklu Konya

Telefon

0 332 235 5642

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Fedex Konya Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Fedex Konya Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Fedex Konya Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Fedex Konya şubesinin konumuna uzaktaysanız toplu taşımayla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Detayı yukarıda belirtilen şubeye yol tarifi almak üzere Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Fedex Konya Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu öneriler Google yazılımı tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesinin tüm yol tarifleri ve tahmini varış süreleri trafik durumuna da bakılarak haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Fedex Konya Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Fedex Konya Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Selçuklu Şubeleri

Selçuklu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Selçuklu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube yetkililerini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internetten kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hiç durmadan Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında yer alan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bunun akabinde alt kısımda sorgula butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu doğruysa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Telaşlanmayın, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, çaresi var. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde saklanır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Fedex Konya Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.