Mng Kargo Fedex Konya Şubesi

Adres

Musalla Bağları Mahallesi Elmalı Caddesi No: 20 Selçuklu Konya

Telefon

0 332 235 5642

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Fedex Konya Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Fedex Konya Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Fedex Konya Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Fedex Konya şubesinin konumuna uzaktaysanız toplu taşımayla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Detayı yukarıda belirtilen şubeye yol tarifi almak üzere Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Fedex Konya Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu öneriler Google yazılımı tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesinin tüm yol tarifleri ve tahmini varış süreleri trafik durumuna da bakılarak haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Fedex Konya Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Fedex Konya Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Selçuklu Şubeleri

Selçuklu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Selçuklu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip süreçleri zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Sitemizin anasayfasından kargo takibi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağında yer alan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Akabinde alt kısımda büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip numaranız hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Fedex Konya Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.