Mng Kargo Fedex Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi Çınar Caddesi Kavak Sok. Yalçınlar İş Merkezi No: 5/A Kat: 2 Yenibosna Bahçelievler İstanbul

Telefon

0 212 446 8680

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Fedex Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Fedex Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Fedex Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Fedex şubesinin bulunduğu adrese yürüyerek gitme imkanınız yoksa kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Fedex şubesine yol tarifi almak üzere Google Maps uygulamasının altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Fedex Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google Haritalar marifetiyle hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri ekranda belirecektir.

Mng Kargo Fedex Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Fedex Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Bahçelievler Şubeleri

Bahçelievler ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alttaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Bunu yaptıktan sonra alt kısımda "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip numarasını kaybettiyseniz o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip süreçlerine dair bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde saklanır kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Fedex Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.