Mng Kargo Fedex Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi Çınar Caddesi Kavak Sok. Yalçınlar İş Merkezi No: 5/A Kat: 2 Yenibosna Bahçelievler İstanbul

Telefon

0 212 446 8680

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Fedex Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Fedex Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Fedex Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Fedex şubesinin bulunduğu adrese yürüyerek gitme imkanınız yoksa kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Fedex şubesine yol tarifi almak üzere Google Maps uygulamasının altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Fedex Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google Haritalar marifetiyle hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri ekranda belirecektir.

Mng Kargo Fedex Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Fedex Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Bahçelievler Şubeleri

Bahçelievler ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internetten kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alt taraftaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bir sonraki adım olarak alt kısımda "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numarasını kaybettiyseniz problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında kayıtlıdır kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Fedex Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.