Mng Kargo Fevzi Çakmak Şubesi

Adres

Kızılay Mahallesi Fevzi Çakmak 2. Sokak No: 32/B Kızılay Çankaya Ankara

Telefon

0 312 231 6817

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Fevzi Çakmak Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Fevzi Çakmak Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Fevzi Çakmak Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında başlangıç noktasını girin ya da haritadan seçin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Fevzi Çakmak şubesinin adresine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz farklı ulaşım imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.
Mng Kargo Fevzi Çakmak şubesine rota sormak için Haritalar teknolojisinin olanaklarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Fevzi Çakmak Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu güzergahlar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz farklı ulaşım yöntemleriyle birlikte güzergahların trafiği ve yolların kapalı olma durumları da göz önüne alınarak Google Maps üstünde detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Fevzi Çakmak Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Fevzi Çakmak Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Çankaya Şubeleri

Çankaya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çankaya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün. Genellikle online kargo takip süreçleri oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alttaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Akabinde sağındaki veya altındaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız sorun değil kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Fevzi Çakmak Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.