Mng Kargo Fırat Şubesi

Adres

Saray Mahallesi Ömer Efendi Sokak Akbulut İş Merkezi No: 5 Battalgazi Malatya

Telefon

0 422 325 8771

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Fırat Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Fırat Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Fırat Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mng Kargo Fırat şubesine yaya gidebilecek halde değilseniz aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Fırat şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifini sormak üzere Google Haritalar teknolojisini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Fırat Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu öneriler Google Maps uygulaması tarafından hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleriyle birlikte güzergahların trafik durumları da gözetilerek harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Fırat Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Fırat Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Battalgazi Şubeleri

Battalgazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Battalgazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün. Üstelik kargo takibini online yapmak çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağında yer alan kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bir sonraki adım olarak alt taraftaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Telaşlanmayın, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Kargo takip kodunu kaybettiyseniz hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde saklanmıştır kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Fırat Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.