Mng Kargo Gıda Şubesi

Adres

Yenişehir Mahallesi 1203 Sok. Gıda Çarşısı Remzibey İş Merkezi No: 5/B Konak İzmir

Telefon

0 232 459 6649

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gıda Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gıda Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gıda Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Mng Kargo'nun Gıda Şubesi'ne uzaktaysanız farklı ulaşım imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Gıda şubesine yol tarifi almak üzere Google tarafından sunulan Haritalar altyapısının güzelliklerini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gıda Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifleri Google tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini kaç dakika süreceği yolların trafik durumu da gözetilerek ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Gıda Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Gıda Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Konak Şubeleri

Konak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yürütebilirsiniz. Genellikle online kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunu yaptıktan sonra hemen sağındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodunuz doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları şirketin veri tabanında saklanmıştır ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna erişeceksiniz.


Mng Kargo Gıda Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.