Mng Kargo Gimat Şubesi

Adres

Çamlıca Mahallesi Bağdat Caddesi Mehmet Emin Erdoğan İş Merkezi No: 93/Z-8 Macunköy Gimat Yenimahalle Ankara

Telefon

0 312 397 5299

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gimat Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gimat Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gimat Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Başlangıç konumu seçtikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo'nun Gimat Şubesi'ne yürüyebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya toplu taşıma ile ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.
Gimat şubeye rota çizdirmek için Google Haritalar sitesini ve uygulamasını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gimat Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu öneriler bir yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri ekranda görünecektir.

Mng Kargo Gimat Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Gimat Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Yenimahalle Şubeleri

Yenimahalle ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takibi zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodu yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Sonucu görmek için sağında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Takip numaranız hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra yeniden deneyin.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodu firmanın sisteminde bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Gimat Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.