Mng Kargo Giresun Şubesi

Adres

Hacısiyam Mahallesi Okumuşsoy Sokak No: 3 Merkez Giresun

Telefon

0 454 216 2629

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Giresun Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Giresun Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Giresun Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Giresun şubesinin bulunduğu adrese yürüyebilecek halde değilseniz toplu taşımayla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Yukarıda adres ve telefonu verilen şubeye yol tarifini sormak için Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullandık.

Yol tarifleri, güzergahlar ve alternatif ulaşım yöntemleri genellikle farklı etki ağırlığı olan konulara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Çizilen rotayı etkileyen hususlar
  • Bulunduğunuz yer
  • Varacağınız yere kadar trafik yoğunluğu
  • Kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Giresun Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu tarifler yazılımsal olarak otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri ayrı ayrı güzergahların trafik durumları da gözetilerek haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Giresun Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Giresun Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip süreçleri çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip ve diğer işlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alt kısımda kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Sonucu görmek için altında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numarası doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunu unuttuysanız telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfasında bu konularla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde uzun süre saklanır kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Giresun Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.