Mng Kargo Giresun Şubesi

Adres

Hacısiyam Mahallesi Okumuşsoy Sokak No: 3 Merkez Giresun

Telefon

0 454 216 2629

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Giresun Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Giresun Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Giresun Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Giresun şubesinin bulunduğu adrese yürüyebilecek halde değilseniz toplu taşımayla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Yukarıda adres ve telefonu verilen şubeye yol tarifini sormak için Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullandık.

Yol tarifleri, güzergahlar ve alternatif ulaşım yöntemleri genellikle farklı etki ağırlığı olan konulara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Çizilen rotayı etkileyen hususlar
  • Bulunduğunuz yer
  • Varacağınız yere kadar trafik yoğunluğu
  • Kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Giresun Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu tarifler yazılımsal olarak otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri ayrı ayrı güzergahların trafik durumları da gözetilerek haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Giresun Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Giresun Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube yetkililerini aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün. Ayrıca online kargo takip süreçleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alt taraftaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Bunun akabinde sağında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numaranız doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu bilmiyorsanız problem değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında bununla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır ve sorgulanabilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Giresun Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.