Mng Kargo Gökçay Şubesi

Adres

Turan Mahallesi 126. Cadde Fadime Hanım Apartmanı No: 8 Merkez Isparta

Telefon

0 246 223 1604

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gökçay Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gökçay Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gökçay Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Gökçay şubesinin konumuna yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz alternatif vesaitle giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.
Yukarıda detayları verilen Gökçay şubesine yol tarifini sormak için Google tarafından sunulan Haritalar uygulamasının imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gökçay Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu yol tarifi önerileri Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve trafik bilgileri ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Gökçay Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Gökçay Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesinden önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Genellikle online kargo takip süreçleri daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodu hazırsa beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra altında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Bunun ardından sağında bulunan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip numarası doğru girdiyseniz son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem değil, çaresi var. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde bulunmaktadır ve kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Gökçay Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.