Mng Kargo Gölcük Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi Albay Burak Caddesi No: 48/5-6 Gölcük Kocaeli

Telefon

0 262 413 4400

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gölcük Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gölcük Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gölcük Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Gölcük şubesine yakında değilseniz toplu taşımayla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mng Kargo'nun bu şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Maps yazılımını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gölcük Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Güzergah önerileri ve rotalar yazılımsal olarak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi haritada işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Gölcük Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Gölcük Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Gölcük Şubeleri

Gölcük ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gölcük ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik internetten kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alt kısımda takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bunun akabinde alt taraftaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfasında bu konularla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde kayıtlıdır kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo gönderi takip koduna erişeceksiniz.


Mng Kargo Gölcük Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.