Mng Kargo Gölcük Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi Albay Burak Caddesi No: 48/5-6 Gölcük Kocaeli

Telefon

0 262 413 4400

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gölcük Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gölcük Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gölcük Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Gölcük şubesine yakında değilseniz toplu taşımayla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mng Kargo'nun bu şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Maps yazılımını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gölcük Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Güzergah önerileri ve rotalar yazılımsal olarak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi haritada işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Gölcük Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Gölcük Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Gölcük Şubeleri

Gölcük ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gölcük ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesinden önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi yürütebilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son olarak hemen sağındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Size verilen takip kodu doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Telaşlanmayın, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunu kaybettiyseniz sorun değil kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Gölcük Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.