Mng Kargo Gülbağ Şubesi

Adres

Gülbahar Mahallesi Esentepe Caddesi Karanfil Sokak Birlik Apartmanı No: 2/1 Mecidiyeköy Şişli İstanbul

Telefon

0 212 266 5258

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gülbağ Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gülbağ Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gülbağ Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında başlangıç konumunu girin.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Gülbağ şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye rota ve yol tarifi için Haritalar yazılımını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gülbağ Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Güzergah önerileri ve rotalar bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleriyle birlikte güzergahların trafik durumları da gözetilerek ekranda görüntülenecektir. Yol tarifi bilgilerini telefonuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Gülbağ Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Gülbağ Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip yapmanız mümkün. Genellikle online kargo takibi çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen yanındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Daha sonra sağında bulunan büyütece dokunun. Kargo takip kodu hatasızsa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü detay var. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde saklanır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Gülbağ Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.