Mng Kargo Gültepe Şubesi

Adres

Esentepe Mahallesi Kardeşler Caddesi Atom Sokak No: 5/1 Gültepe Şişli İstanbul

Telefon

0 212 284 0195

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gültepe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gültepe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gültepe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Gültepe Şubesi'nin bulunduğu yere yürüyerek gitme imkanınız yoksa toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye rota ve yol tarifi için Google tarafından sunulan Haritalar sitesini kullanıyoruz.

Yol tarifleri, gecikmeler ve diğer öneriler tamamen altta sıralanan hususlara bağlıdır:

  • Konumunuz
  • Mesafeniz
  • Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gültepe Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu tavsiyeler Google Maps uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım yöntemleri ile birlikte trafik yoğunlukları da hesaba katılarak ekranda belirecektir.

Mng Kargo Gültepe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Mücbir sebepler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Gültepe Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesini aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip süreçleri hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Anasayfadan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Açılacak olan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Bunun ardından alt kısımda büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde tekrar bakın.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında aynen durur ve sorgulanabilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Gültepe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.