Mng Kargo Gültepe Şubesi

Adres

Esentepe Mahallesi Kardeşler Caddesi Atom Sokak No: 5/1 Gültepe Şişli İstanbul

Telefon

0 212 284 0195

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gültepe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gültepe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gültepe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Gültepe Şubesi'nin bulunduğu yere yürüyerek gitme imkanınız yoksa toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye rota ve yol tarifi için Google tarafından sunulan Haritalar sitesini kullanıyoruz.

Yol tarifleri, gecikmeler ve diğer öneriler tamamen altta sıralanan hususlara bağlıdır:

  • Konumunuz
  • Mesafeniz
  • Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gültepe Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu tavsiyeler Google Maps uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım yöntemleri ile birlikte trafik yoğunlukları da hesaba katılarak ekranda belirecektir.

Mng Kargo Gültepe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Mücbir sebepler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Gültepe Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesinden önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz. Üstelik online kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Sitemizin ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunu yaptıktan sonra hemen sağında yer alan büyüteç ikonuna dokunun. Takip numarası hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız sorun değil çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodu firmanın sisteminde saklanır kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Gültepe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.