Mng Kargo Güzelyurt Şubesi

Adres

Güzelyurt Mahallesi Beykoop 1. Bölge İnciler Çarşısı No: 24 Esenyurt İstanbul

Telefon

0 212 853 4758

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Güzelyurt Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Güzelyurt Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Güzelyurt Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede yola çıkış noktasını seçin.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Mng Kargo'nun Güzelyurt şubesine uzak bir konumdaysanız alternatif vesaitle ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Güzelyurt Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine Google Haritalar altyapısının güzelliklerini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Güzelyurt Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu tarifler Google Maps tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleri ekranda görünecektir.

Mng Kargo Güzelyurt Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Güzelyurt Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Esenyurt Şubeleri

Esenyurt ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Esenyurt ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik internetten kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Son olarak hemen sağında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız o da sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Güzelyurt Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.