Mng Kargo Halikarnas Şubesi

Adres

Umurca Mahallesi Derviş Görgün Caddesi No: 23/A Bodrum Muğla

Telefon

0 252 313 7691

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Halikarnas Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Halikarnas Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Halikarnas Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada başlangıç konumunu girin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Halikarnas şubesine yaya gidebilecek halde değilseniz alternatif vesaitle ulaşabilirsiniz.

Adres ve telefon bilgileri verilen Halikarnas şubesine rota ve yol tarifi almak için Google Haritalar sitesini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Halikarnas Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifleri Google Maps uygulaması tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği trafik açısından en uygunu seçilerek Google Maps üstünde detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Halikarnas Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Halikarnas Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Bodrum Şubeleri

Bodrum ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bodrum ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube yetkililerini aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Anasayfadan kargo takip yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağındaki veya altındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Son olarak da alt kısımda büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Size verilen takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde tekrar bakın.

Kargo takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip süreçlerine dair her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında saklanır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Halikarnas Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.