Mng Kargo Hürriyet Şubesi

Adres

İsmet Kaptan Mahallesi 1370. Sokak No: 23/E Çankaya Konak İzmir

Telefon

0 232 441 6052

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Hürriyet Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Hürriyet Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Hürriyet Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Hürriyet Şubesi'nin konumuna yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa farklı taşıtlarla varabilirsiniz.

Hürriyet Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi almak üzere Google tarafından geliştirilen Maps sitesini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Hürriyet Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu güzergahlar Google tarafından algoritma marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine ulaşım yöntemleri haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Hürriyet Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Hürriyet Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Konak Şubeleri

Konak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesinden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takibi oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi yapmanız mümkün.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Daha sonra hemen sağında yer alan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip bilgileriniz doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde tekrar bakın.

Kargo takip kodunu kaybettiyseniz hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında aynen durur ve sorgulanabilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Hürriyet Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.