Mng Kargo Hürriyet Şubesi

Adres

İsmet Kaptan Mahallesi 1370. Sokak No: 23/E Çankaya Konak İzmir

Telefon

0 232 441 6052

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Hürriyet Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Hürriyet Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Hürriyet Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Hürriyet Şubesi'nin konumuna yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa farklı taşıtlarla varabilirsiniz.

Hürriyet Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi almak üzere Google tarafından geliştirilen Maps sitesini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Hürriyet Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu güzergahlar Google tarafından algoritma marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine ulaşım yöntemleri haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Hürriyet Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Hürriyet Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Konak Şubeleri

Konak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi yapmanız mümkün. Genellikle online kargo takip işlemleri zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Sitemizin ana sayfasından kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen yanındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son olarak da alttaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numarasını bilmiyorsanız problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü detay var. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında aynen durur ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Hürriyet Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.