Mng Kargo İyonya Şubesi

Adres

İkiçeşmelik Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı Ege Uluçınar Sitesi No: 15/B Kuşadası Aydın

Telefon

0 256 614 1476

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İyonya Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İyonya Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İyonya Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Mng Kargo İyonya şubesine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Çalışma saatleri ve iletişim bilgileri verilen şubeye ulaşım için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google sitesini ve uygulamasını kullanıyoruz.

İyonya Şubesi için çizilen güzergahlar tamamen altta yer verilen parametrelere bağlıdır:

Başlangıç noktası, trafik yoğunluğu, kapalı yollar ve sokaklar, acil durumlar, mesafe.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İyonya Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu tarifler Google Haritalar marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım yöntemleri güzergahların trafik durumları da gözetilerek haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo İyonya Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için İyonya Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Kuşadası Şubeleri

Kuşadası ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kuşadası ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesini aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağ taraftaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girin. Son olarak sağındaki veya altındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Size verilen takip kodu doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip numaranızı unuttuysanız sorun değil yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında saklanır kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo İyonya Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.