Mng Kargo İyonya Şubesi

Adres

İkiçeşmelik Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı Ege Uluçınar Sitesi No: 15/B Kuşadası Aydın

Telefon

0 256 614 1476

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İyonya Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İyonya Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İyonya Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Mng Kargo İyonya şubesine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Çalışma saatleri ve iletişim bilgileri verilen şubeye ulaşım için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google sitesini ve uygulamasını kullanıyoruz.

İyonya Şubesi için çizilen güzergahlar tamamen altta yer verilen parametrelere bağlıdır:

Başlangıç noktası, trafik yoğunluğu, kapalı yollar ve sokaklar, acil durumlar, mesafe.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İyonya Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu tarifler Google Haritalar marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım yöntemleri güzergahların trafik durumları da gözetilerek haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo İyonya Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için İyonya Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Kuşadası Şubeleri

Kuşadası ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kuşadası ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmaksızın "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle online kargo takip süreçleri daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini sürdürebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunun akabinde hemen yanındaki büyüteç ikonuna dokunun. Size verilen takip kodu hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo İyonya Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.