Mng Kargo İzmir Merkez Şubesi

Adres

Yunus Emre Mahallesi 7416/1 Sokak No: 5/A Pınarbaşı Bornova İzmir

Telefon

0 232 374 0094

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İzmir Merkez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İzmir Merkez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İzmir Merkez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada yola çıkış adresini seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

İzmir Merkez şubesine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa arabayla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz.

Mng Kargo İzmir Merkez şubesinin adresine yol tarifi almak için Google tarafından geliştirilen Maps uygulamasının altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İzmir Merkez Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifleri Google tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo İzmir Merkez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için İzmir Merkez Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Bornova Şubeleri

Bornova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bornova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi yürütebilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takip yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip ve diğer işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Sonuca ulaşmak için sağındaki veya altındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok çaresi var. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde saklanır ve sorgulanabilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo İzmir Merkez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.