Mng Kargo İzmir Merkez Şubesi

Adres

Yunus Emre Mahallesi 7416/1 Sokak No: 5/A Pınarbaşı Bornova İzmir

Telefon

0 232 374 0094

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İzmir Merkez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İzmir Merkez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İzmir Merkez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada yola çıkış adresini seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

İzmir Merkez şubesine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa arabayla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz.

Mng Kargo İzmir Merkez şubesinin adresine yol tarifi almak için Google tarafından geliştirilen Maps uygulamasının altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İzmir Merkez Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifleri Google tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo İzmir Merkez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için İzmir Merkez Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Bornova Şubeleri

Bornova ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bornova ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Bunun akabinde sağındaki veya altındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip bilgileriniz hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız problem yok çaresi var. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo İzmir Merkez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.