Mng Kargo Kahta Şubesi

Adres

Girne Mahallesi Mustafa Kemal Caddesi No: 105/B Kahta Adıyaman

Telefon

0 416 725 6860

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kahta Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kahta Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kahta Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında yola çıkış adresini seçin.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Kahta şubesinin bulunduğu adrese yaya gidilemiyorsa kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Kahta şubesine rota ve yol tarifi almak için Google tarafından sunulan Haritalar uygulamasının altyapısını kullanıyoruz. Yol tarifi ve şubeye ulaşım önerileri genel olarak her birinin ağırlığı farklı olmak üzere belli faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Mesafe, yoğunluk ve başlangıç noktanız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kahta Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifi Google tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidilir sorusunun tüm cevapları trafik de dikkate alınarak harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Kahta Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Kahta Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Kahta Şubeleri

Kahta ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kahta ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online kargo takip işlemleri daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen yanındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunun ardından altındaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip bilgileriniz doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde yeniden deneyin.

Takip numarasını kaybettiyseniz o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında saklanmıştır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Kahta Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.