Mng Kargo Kapılar Şubesi

Adres

Etiler Mahallesi 1264. Sokak No: 15/A Konak İzmir

Telefon

0 232 482 1837

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kapılar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kapılar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kapılar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Kapılar şubesine yürüme mesafesinde değilseniz arabanızla veya varsa toplu taşımayla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Bu şubeye yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kapılar Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı yöntemlerle birlikte harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Kapılar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Kapılar Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Konak Şubeleri

Konak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Bunu da yaptıktan sonra sağındaki veya altındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numaranız hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Telaşa lüzum yok paketiniz işlendikten birkaç saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı unuttuysanız problem değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında saklanır ve kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Kapılar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.