Mng Kargo Kapılar Şubesi

Adres

Etiler Mahallesi 1264. Sokak No: 15/A Konak İzmir

Telefon

0 232 482 1837

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kapılar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kapılar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kapılar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Kapılar şubesine yürüme mesafesinde değilseniz arabanızla veya varsa toplu taşımayla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Bu şubeye yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kapılar Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı yöntemlerle birlikte harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Kapılar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Kapılar Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Konak Şubeleri

Konak ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konak ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramaya gerek olmaksızın anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün. Ayrıca online kargo takip süreçleri çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodu hazırsa doğruca Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağ taraftaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Akabinde sağındaki veya altındaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunu unuttuysanız sorun değil kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları şirketin veri tabanında uzun süre saklanır ve kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Kapılar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.