Mng Kargo Karataş Şubesi

Adres

Karataş Mahallesi 400. Caddesi Oska İş Merk. Altı No: 6 Şahinbey Gaziantep

Telefon

0 342 501 1898

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Karataş Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Karataş Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Karataş Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Karataş şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye rota ve yol tarifi almak için Google'ın geliştirdiği Google Maps uygulamasının altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Karataş Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu yol tarifleri yazılımsal olarak birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidebileceğiniz haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Karataş Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Karataş Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Şahinbey Şubeleri

Şahinbey ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şahinbey ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip süreçleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip sürdürebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağ taraftaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Akabinde sağında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Takip numarası doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde aynen durur ve kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Karataş Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.