Mng Kargo Karataş Şubesi

Adres

Karataş Mahallesi 400. Caddesi Oska İş Merk. Altı No: 6 Şahinbey Gaziantep

Telefon

0 342 501 1898

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Karataş Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Karataş Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Karataş Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Karataş şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye rota ve yol tarifi almak için Google'ın geliştirdiği Google Maps uygulamasının altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Karataş Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu yol tarifleri yazılımsal olarak birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidebileceğiniz haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Karataş Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Karataş Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Şahinbey Şubeleri

Şahinbey ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şahinbey ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesini aramadan önce sitemizden de kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Üstelik internet sitesinden kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibi yapmanız mümkün.

Sayfanın üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen yanındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Sonucu görmek için hemen sağında bulunan büyüteci işaretleyin. Takip numaranız doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini bilmek lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Kargo takip kodunu kaybettiyseniz problem yok yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır ve kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Karataş Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.