Mng Kargo Karatay Şubesi

Adres

Karatay Sanayi Mahallesi Perşembe Pazarı Sokak No: 26 Karatay Konya

Telefon

0 332 238 1750

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Karatay Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Karatay Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Karatay Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Karatay şubesine yakın değilseniz toplu taşıma imkanlarıyla erişim sağlayabilirsiniz. Mng Kargo'nun yukarıdaki şubesine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Haritalar teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Karatay Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Güzergah önerileri ve rotalar bir yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım önerileri yolların trafik durumu da gözetilerek Google Haritalar ekranında detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Karatay Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Mücbir sebepler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Karatay Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Karatay Şubeleri

Karatay ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Karatay ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takip süreçleri daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında yer alan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunu da yaptıktan sonra altındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip kodu doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Karatay Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.